ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

1. Результати виховної роботи у навчальному році.
2. Визначення основних напрямків методичної та виховної роботи на новий навчальний рік.
3. Проведення анкетування класних керівників з метою з’ясування труднощів у роботі.
4. Затвердження плану роботи МО класних керівників на навчальний рік.
5. Планування роботи з правового виховання.
6. Планування роботи класних керівників з соціального захисту учнів пільгового контингенту, ознайомлення класних керівників з нормативними документами.
1. Аналіз результатів планування виховної роботи в класах на І семестр.
2. Аналіз результатів анкетування, ознайомлення з діаграмою рівня методичної підготовки педагогів із питань виховання. (З’ясування, якої методичної допомоги потребують класні керівники)
3. Розробка плану дій класних керівників з питань профілактики травматизму в школі, позаурочний час та побутового травматизму.
Січень
1. Планування виховної роботи на ІІ семестр.
2. Забезпечення морального виховання учнів в НВП.
3. Аналіз роботи класних керівників з питань правового виховання учнів школи.
4. Огляд новинок літератури з проблем виховної роботи.
1. Вивчення нових технологій організації виховного процесу школи.
2. Робота класних керівників над виховною проблемою „Організація виховного процесу на основі вивчення й розвитку індивідуальних здібностей учнів”.
3. Соціальний захист дітей пільгових категорій.
4. Організація літнього відпочинку учнів з неблагополучних, малозабезпечених та багатодітних сімей.
Травень
1. Підсумки роботи з виховання учнів та визначення завдань колективу школи на новий навчальний рік.
2. Анкетування за підсумками роботи за рік.
3. Розробка плану дій класних керівників з питань профілактики травматизму на період канікул.
4. Аналіз стану правового виховання учнів .
5. Працевлаштування дітей пільгового контингенту з числа випускників школи: перспективи та проблеми.