Вас вітає комунальний заклад

"Харківський ліцей № 183 Харківської міської ради"

Комунальний заклад «Харківський ліцей № 183 Харківської міської ради» є правонаступником ХАРКІВСЬКОЇ ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ) ШКОЛИ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ № 5 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та перейменований відповідно до рішення 12 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 10.08.2022 № 272/22 «Проперепрофілювання (зміну типу) та перейменування закладів загальної середньої освіти».

Засновником Закладу освіти є Харківська міська рада. Заклад освіти заснований відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів України.

/Files/images/Рисунок1.jpg

1 вересня 1944 року – через рік після визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників у холодних цехах Харківського електромеханічного заводу розпочали свою діяльність педагоги школи робітничої молоді № 5. Замерзали чорнила, холонули руки, але школа працювала поруч з виробництвом.

1947 рік – школі відведено крило 5-го поверху приміщення відділу кадрів заводу «ХЕМЗ» (проспект Московський, 199), де були оформлені перші учбові кімнати для проведення занять. У цей час у школі навчаються робітники заводу та учні ПТУ № 10 віком від 13 до 45 років.

1995 рік – вечірня школа № 5 розміщена в окремій будівлі за адресою: вул. Маршала Батицького, 2.

2022 рік -Комунальний заклад «Харківський ліцей № 183 Харківської міської ради»